شفاعت یا شکایت

قسمت سوم شفاعت یا شکایت بالاخره منتشر شد+دانلود باکیفیت

515155-1647-b-765x510

لازم به ذکر است قسمت سوم مستند شفاعت یا شکایت برای ایام فاطمیه تولید شده که بدلیل مشکلاتی که قبلا بیان شده بود ، در این ایام مبارک و مسعود آماده انتشار گردید و از همین رو پیشاپیش از فضای عزاداری در کلیپ که با ایام شعبانیه همخوانی ندارد پوزش می طلبیم.   قسمت سوم   برای دانلود قسمت سوم ... ادامه مطلب »

تیزر قسمت سوم شفاعت یا شکایت

515155-1647-b-765x510

ان شاء الله قسمت سوم مستند شفاعت یا شکایت همزمان با میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الامر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) منتشر می گردد. هم اکنون میتوانید تیزر مستند شفاعت یا شکایت را مشاهده نمایید. لینک دانلود ادامه مطلب »

اطلاعیه و عذرخواهی کارگروه شفاعت یا شکایت از تاخیر در انتشار قسمت سوم

111

بسم الله الرحمن الرحیم به اطلاع همه دوستداران سری مستندهای شفاعت یا شکایت میرسانیم قسمت سوم بعد حدود شش ماه تحقیق و بررسی و انتخاب موضوعات متفاوت برای ساخت و انتشار نهایتا از ابتدای اسفندماه با موضوعی متفاوت از دو قسمت قبل استارت خورد و اکنون بیش از نود درصد از آن ساخته شده است . مشکلات مالی و محدودیت ... ادامه مطلب »

مستند شفاعت یا شکایت، مشاهده و دانلود

111

شفاعت یا شکایت مستندی است که به بررسی آسیب های عزاداری پرداخته است و سعی در تصحیح و رفع انحرافات عزاداری دارد. عنوان دانلود مشاهده مستند شفاعت یا شکایت قسمت اول قسمت اول مستند شفاعت یا شکایت قسمت دوم قسمت دوم ادامه مطلب »